Регистрация | Войти

Бытовая химия

Інтернет-магазин побутової хімії Профіт Умань

Фото Інтернет-магазин побутової хімії Профіт Умань

Добавлено: 935 дней назад (29 марта 2016)

ID-объявления: 799775

1 грн.

Доставка:

Новая Почта

Кол-во просмотров: 252

Контактная информация:

Богдан

тел.:
+38 095 055 81 42
+38 067 998 47 31
+38 093 333 76 74

Черкасская область, Умань

Описание:

Пропонуємо величезний асортимент товарів побутової хімії та супутніх товарів. У нашому «портфелі» вже зараз є товари з більш ніж 10 000 найменувань, але, на жаль, процес додавання всього асортименту в інтернет магазин, дуже трудомісткий і повільний. Тому, якщо Ви не знайдете чогось на сайті – це не означає, що його немає. Просимо Вас, написати або зателефонувати і дати коротку характеристику того, що Ви шукайте і ми , з ймовірністю, в 90% знайдемо для Вас вказаний.
- Це гігантський асортимент товарів зі зручним пошуком і розкладеним по кожній відповідній категорії і при цьому ніхто не маніпулює Вашим вибором, а навпаки – завдання дати Вам тільки те, що хочете саме Ви. 
-  Це мінімальна націнка на товар (немає необхідності платити за оренду торгового залу і утримувати великий штат співробітників). Проведені акції реальні, а не знижка на заздалегідь завищену ціну, тобто товар який в іншому магазині зараз продається по акції, у нас – це його звичайна ціна. 
- Це можливість контролювати, планувати свій сімейний бюджет, а саме – ви завжди зможете розрахувати споживання того чи іншого продукту в розрахунку на квартал, місяць оскільки історія покупок зберігається.
- Це цілодобова робота магазину, в який можна «приходити» в будь-який час дня і ночі і спокійно розглядати, порівнювати і замовляти будь-які товари.
admin@profituman.com
http://profituman.com/

Поднять
Жалоба
Выделить объявление
7 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

20 грн.
14 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

36 грн.
30 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

60 грн.

Подробная информация об услуге